От днес на четири пункта в София ще се събират подписи в защита на кабинета "Орешарски" и за оставка на президента Росен Плевнелиев. Това обявиха организаторите на контрапротеста в подкрепа на правителството.
От днес на четири пункта в София ще се събират подписи в защита на кабинета "Орешарски" и за оставка на президента Росен Плевнелиев. Това обявиха организаторите на контрапротеста в подкрепа на правителството.
Привържениците на премиера Пламен Орешарски ще могат да го подкрепят с подписа си от 9.00 до 10.00 часа и от 16.00 до 19.00 часа на метростанциите "Опълченска" и "Сердика", при НДК и на Кооперативния пазар в квартал "Люлин".
На специална пресконференция в близките седмици организаторите на контрапротеста ще обявят официалните резултати от подписките в цялата страна.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи