"Трябва да бъде осигурен редът. Не може народните представители да бъдат мишени, не може и животът и здравето им да се поставят в опасност", заяви председателят на Народното събрание Михаил Миков. Според него няма нормални условия за работа на Парламента. Това е недопустимо в една демократична държава. "Ескалацията, която върви, позицията на редица фактори в страната, доведоха до днешната ситуация. Не трябва да има заседание на Народното събрание, докато в страната не бъдат създадени нормални условия за работа. Не може да се постигат политически решения с неполитически средства", посочи Миков.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи