Продължаваме да броим дните от началото на протестите срещу правителството на Пламен Орешарски. Днес ще е поредният - 43-ти ден, в който не стихва недоволството, провокирано преди повече от месец от назначението на Делян Пеевски за шеф на ДАНС. Отново очакваме да се съберат хора, които да изпият кафето си пред Парламента. Вчерашният ден, за щастие, не беше белязан от размирици. Нека видим как протече той.
Пианото на площада е онова, което кара протестиращите да обърнат гръб на
парламента и да се вгледат в паметника на Цар Освободител, който сега
временно е приютил и посланията на протеста.
Гореща вълна обхваща и България, предупреждения за опасни температури в цялата страна
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи