От ДСБ разкритикуваха назначенията на ключови позиции във власта на хора с принадлежност към структурите на бившата Държавна сигурност.
От ДСБ разкритикуваха назначенията на ключови позиции във власта на хора с принадлежност към структурите на бившата Държавна сигурност.
На брифинг днес тъмносините додоха за пример новия председател на Държавната агенция Архиви Иван Комитски, постоянния секретар на външното министерство Георги Димитров, както и секретаря на Съвета по сигурността към Министерския съвет Боян Чуков.
Когато предстои оформянето на българската държавна политика по най-наболелия в момента международен въпрос - кризата в Сирия и може би предстоящите съвсем непосредствено военни действия. В този момент освен пълната липса на дебат в българското общество и българската политика по тази тема се назначават хора, за които е много спорно дали ще защитават националния интерес на България като член на НАТО и ЕС, заяви председателят на ДСБ.
Президентът Илияна Йотова на посещение в Бачковския манастир: 633 години от падането на Търново под османска власт
Илияна Йотова към българите от РСМ: Няма да ви предадем, няма да се отречем от вас!
Преди президентските избори: ЦИК обявява обществена поръчка за машините с изтекла гаранция