Малко след 20:30 ч. протестиращите срещу правителството се събраха пред сградата на БНТ в очакване на премиера Пламен Орешарски, който пристигна за участие в предаването "Панорама".
Премиерът успя да влезе в БНТ като полицията се опита да избута протестиращите. Кордон от протестиращи и кордон от полицаи има в момента пред входа на БНТ.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Виолета Комитова: 10 милиона евро на ден отиват за косене на тревички по републиканската пътна мрежа