И днес недоволните от управлението на кабинета Орешарски се събраха на протест. Основната тема на протестиращите е срещу задушаването на свободата на словото заради това, че двама журналисти, които редовно присъстват на протестите, вече няма да коментират ситуацията у нас в българската секция на Дойче веле.
Затвориха за часове Кресненското дефиле за движение след инцидент с валяк