Група недоволни от властта се събра на служебния вход на Народното събрание, за да обяви подкрепата си за вота на недоверие. Под традиционния съпровод на свирки, тъпани и скандирания "оставка" те посрещаха народните представители. Събралите се бяха скептични, че вотът ще мине. Смисълът, според тях, е управляващите да бъдат държани под напрежение и да знаят, че обществото е в готовност да реагира.
След тежките катастрофи: Демерджиев разпореди проверки на ремонтите и строителството на пътища в страната
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души