20 години от основаването си отбеляза Музейната експозиция за историята на радиото в България. Тя се намира във Факултета по журналистика на Софийския университет и носи името на проф. Веселин Димитров.
В музея се пазят ценни експонати от 30-те, 40-те и 50-те години на миналия век, както и записи на интересни истории и събития, свързани с радиото. Тук могат да се видят първите български и западноевропейски радиоприемници, първите микрофони на Радио София, дори лампа от предавателя за Радио Стара Загора от 1936 г. Годишнината беше отбелязана от клуб "Родно радио".
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите