След Денят на независимостта хора с увреждания отбелязват 23 септември като ден на независимото живеене.
"Не съм Роден за тук" е посланието, което ще оставят и пред подлеза на Президентството, и пред подлеза на Министерския съвет. Вярват, че се все някой ден някой ще се впечатли. Въпреки отслабената им надежда.
Нина Жишева: - Има голяма доза нежелание на хората да участват защото са отчаяни. И трябва да преодолеят много трудности, за да стигнат до тук. И с метро не може, и трамвай не може - да. Само с героизъм и злоба.
Героите излязоха днес. Стотиците, които не можаха, живеят затворени, в тежка зависимост от стълби и колички.
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив