30-ти диагностично-консултативен център в София е без ток от днес заради неплатени сметки. Лекарите твърдят, че управителят не е плащал ток през последните 3 месеца и е получил предизвестие още на 6 април, че той ще бъде спрян. През целия ден бяха връщани хора, дори със спешни случаи. Още за напрежението между пациенти, лекари и ръководство вижте.
Васил Терзиев: София има нужда от по-високи собствени приходи и финансова децентрализация
Живот сред руините: Във Венецуела продължават да пристигат спасителни екипи