Пред паметника с имената на загиналите се състоя възпоменателна церемония. На този ден преди четири години загинаха 5 израелски и един български гражданин, а 35 души бяха ранени.
На церемонията присъстваха посланикът на Израел, политици, дипломати, близки и приятели на жертвите на атентата, хора съпричастни с каузата на мира, толерантността и разбирателство. Близките на загиналите запалиха свещи пред мемориала.
Коби Прайс, баща на Елиор: Още не можем да осъзнаем, че нашият син го няма. Кошмарът от този ден е винаги пред очите ни. Опитваме се да намерим пътя по който да продължим да живеем нормално.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Проверяват случай на осъждан за педофилия мъж, назначен като охранител в училище
Двама младежи загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил край Мездра