По-скъпи билети за междуселищния транспорт за част от селата в Ямболска област. Засегнатите населени места са от Община Тунджа, а увеличението на билетите е с до 70%.
Ползващите транспортната услуга събират подписка срещу увеличението на билетите и лошото състояние на автобусите.
Обсъжданият компромисен вариант е намаляване на цените като общината ще трябва всеки месец да компенсира превозвачите с около 3 000 лева. Ще трябва и да сключи нов договор с транспортните фирми.
Бившата полицайка Симона Радева влезе зад решетките на Сливенския затвор
Част от американските военни самолети отлетяха от столичното летище, останалите – до дни
Техническа грешка увеличи заплатите на шефовете на енергийни регулатори с до 2000 евро