Центърът за подготовка на специалисти-Сливен ще участва в празничния парад на 6 май в София със 7 тежки верижни машини.
Ще бъдат представени четири танка Т-72 и три 122-милиметрови самоходни гаубици Гвоздейки. В късния следобед техниката ще се установи на летище Доброславци за предвидени репетиции за парада. Колоната от тежките машини потегли рано тази сутрин от Сливен към София през магистрала Тракия. Безопасността и редът по придвижването се осигуряват от Военна полиция с помощта на екипи от МВР при спазване на всички правила за движение.
Бръснар от Лос Анджелис предлага безплатни прически по време на Световното по футбол
Самолет на египетските авиолинии кацна извънредно на летището в Горна Оряховица
Казусът "Баба Алино": Според службите показанията на Олег Невзоров хвърлят светлина върху незаконните действия
Държавният бюджет е готов – какъв ще е размерът на минималната работна заплата?