Продължават протестите на майките на деца с увреждания и хората, които ги подкрепят. Единственото им искане е оставката на вицепремиера Валери Симеонов.
Протестът тази вечер премина под мотото "Оставка или беля", така протестиращите отбелязаха и днешния празник Хелоуин. Част от тях се маскираха като Валери Симеонов. Протестиращите проведоха шествие от Министерския съвет до централата на НФСБ. Там скандираха "Оставка или беля" и замерваха сградата с желирани предмети и яйца. Заради шествието улица "Г.С.Раковски" и площад "Kняз Александър I" бяха затворени за кратко.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Жегата настъпва: Синоптиците от НИМХ предупреждават за температури до 37°
100 животни бяха спасени от голям пожар в стопански двор в асеновградското село Червен (СНИМКИ)