Все повече варненци недоволстват срещу начислените сметки за вода, които идват от разликите на индивидуалните водомери с общите. Според Наредба 4 разпределянето става пропорционално на сметките на индивидуалното потребление. Всъщност домакинствата, които консумират най-голямо количество вода, плащат и най-висок дял от общото потребление. Какви са тревогите на абонатите вижте от репортера ни във Варна Силвия Благоева
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Поредна размяна на удари между САЩ и Иран и взаимни обвинения в нарушаване на примирието