Адел стана изпълнител на годината на "Билборд" след много успешна година, в която продаде повече от 9,1 милиона единици от албума си "25", съобщи сп. "Тайм". Високите продажби се дължат и на факта, че британката пусна албума си в стрийминг платформата "Спотифай" чак седем месеца след излизането му.
Адел беше изпълнител на годината на "Билборд" и през 2011 г. и 2012 г.
На второ място е Джъстин Бийбър, а Дрейк и Бионсе са съответно на трето и четвърто място.
Джъстин Бийбър доминира в класацията на "Билборд" за песните на годината, като заема първите две места с "Love Yourself" и "Sorry". На трето място е Дрейк с "One Dance".
Бийбър стана изпълнител на годината и на видео сайта Вево с шест милиона гледания на неговата платформа.
Фреска в базиликата „Сан Клементе“ може да разкрие реалния образ на светите братя Кирил и Методий
Продадоха портрет на гола жена от Модиляни за рекордните над 63 милиона долара
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
"Писна ми да убиват нашите деца": Бдения в страната в памет на загиналите по пътищата