Заради авария е спряно топлоподаването в кв. "Хладилника" и част от ж.к."Лозенец", съобщават от "Топлофикация София". От дружеството казаха за БНТ, че очакват до утре сутринта да бъде възстановено топлоподаването.
В кв. "Хладнилника" парно нямат клиентите в участъка между: бул. "Никола Вапцаров" , ул. "Козяк", ул. "Кишинев" , бул. "Черни връх", както и Университетска болница „Лозенец“.
В ж.к."Лозенец" без топлоподаване са абонатите в участъка между: ул. "Бабуна планина", бул. "Никола Й. Вапцаров", бул. "Черни връх" , бул. "Джеймс Баучър", ул. "Галичица", ул. "Якубица", Факултет по математика и информатика, участъка между: бул. "Черни връх" , ул. "Горски пътник", ул. "Богатица", ул. "Козяк", ул. "Елин връх", ул. "Кожух планина", Посолство на САЩ, Жилищна група "Южен парк".
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Отличие за българската наука: INSAIT получи награда от Европейския съвет за научни изследвания
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?
Бюджет 2026: Финансовото министерство ще обяви параметрите на план-сметката