Автоинструкторите ще блокират центъра на София днес. Очаква се 1000 учебни автомобила да излязат.
Инструкторите недоволстват от промяната да се увеличи броят на часовете за кормуване - от 31 на 42. Според тях това прикрива корупционна схема.
Следобед е предвидено протестиращите да имат срещи първо в министерството на образованието, а по късно и в транспортното ведомство.
Бъдещето на детската болница: И здравното ведомство ще проверява проектирането на педиатрията
Доайенът на вестникарството на 90: Любен Генов получи Почетния знак на президента
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"