Пет автомобила горяха тази нощ в близост до 42-ри блок в столичния квартал "Банишора". Сигналът за пожара е подаден малко след 2 часа сутринта.
Поне два от автомобилите са електрически и са собственост на интернет доставчик. Предполага се, че инцидентът е възникнал, докато са се зареждали.
Жители на околните блокове разказват, че са чули взрив, а малко по-късно на място са пристигнали пожарни. Полицията изяснява причините за него и дали не е бил предизвикан умишлено.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите