Заплащането на винетка чрез SMS услуга е нереално, се казва в становище на Регионалното министерство. Оттам поясняват ,че по този начин няма как да се издаде стикерът за услугата.
Еднодневна винетка няма да има, категорична е Лиляна Павлова. Регионалният министър подчерта, че няма такава европейска практика.
Сред причините тя изтъкна и това, че разходите за отпечатване са по-високи от приходите.
Днес отново хора от цялата страна излизат на протест срещу повишените цени на винетките.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели