200 русенци, които живеят в бившото общежитие на на академията за обществени науки останаха без ток. Причината - натрупан дълг на фирма от 48 000 лв. След запитване от екипа ни в Русе Енерго-Про заявиха, че енергоснабдяването ще бъде възстановено, когато задължението бъде изплатено.Как се живее на тъмно и студено в 2019 г. - вижте и още в прякото включване на Десислава Николова.
Шофьор без книжка и моторист пострадаха при две катастрофи в Разградско
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу