7% повече болнични листове са подадени към Националния осигурителен институт през декември 2016-та в сравнение с 2015 година. От НОИ са категорични, че болничните вече се изплащат със средно 3 дни по-бързо заради електронния им начин на подаване. Въпреки това най-голямата полза остава за бизнеса и личните лекари. Работниците все още продължават да носят хартиените листове на работодателите си. Кога електронният болничен наистина ще стане електронен, вижте в репортажа на Илина Бисерова.
Бившият директор на ДАНС - Варна: За да се отмени заповед за екстрадиция, трябва това лице да донесе повече полза на държавата, отколкото вреда
Генералният директор на БНТ Милена Милотинова получи признанието "WEBIT Changemakers"
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
Иван Шишков за "Хемус": Държавата не може да си позволи да събори незаконно строителство в такъв мащаб
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?