Премиерът Бойко Борисов се похвали във Фейсбук профила си, че безработицата в България през ноември миналата година е паднала до 3,7%, което е най-ниското ниво от 2000 г. досега.
Младежката безработица също намалява до 7%. И през 2020 г. продължаваме с ефективните действия, за да има добри условия на пазара на труда за хората, бизнеса и инвеститорите у нас, пише още Борисов.
;
Две деца от футболен клуб "Славия" и бащата на едно от тях загинаха при тежка катастрофа на АМ "Тракия"