Премиерът Бойко Борисов инспектира строителните дейности по трасето от автомагистрала „Европа" в участъка Драгоман - Сливница заедно с финансовия министър Владислав Горанов, вицепремиера Томислав Дончев и зам.-регионалният министър Николай Нанков.
Проектът стартира в средата на месец май и ще бъде завършен до 2021 година. Участъкът ще свързва София с граничния пункт "Калотина". Инвестицията е за над 11 милиона лева и е осигурена от републиканския бюджет. Премиерът посети индустриалната зона в Божурище и проследи работния процес.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата