Бързо производство за хулигански прояви е образувано срещу четирима мъже, участвали в стрелба на улица "Отец Паисий" в Пловдив.
Инцидентът e станал в събота и е заснет от таксиметров шофьор. Все още се уточнява колко от пътуващите в колата са стреляли, заявиха от полицията. Всички участницив инцидента са на 27 години - двама от Пловдв и двама от Стамболийски. Стреляно е с газово оръжие, като най-вероятно изстрелите са повече от един. Мъжете са задържани за 24 часа. Случаят е под наблюдението на прокуратурата в Пловдив, откъдето днес ще решат дали срокът на задържането да бъде удължен.
Конституционният съд обяви за противоконституционно решението за присъединяване към Съвета за мира
По-малко от 52 евро глоба след смъртта на 6-годишния Ангел в зъболекарски кабинет
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си