ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

БСП: Няма да правим консултации по вота на недоверие, внасяме го другата седмица

bnt avatar logo от БГНЕС
A+ A-
Чете се за: 00:26 мин.
У нас

В момента нашите здравни специалисти работят по мотивите на вота на недоверие, които ще са готови до края на седмицата. Следващата седмица, в първите дни, ще го внесем в Народното събрание. Това заяви народният представител и зам.-председател на ПГ на „БСП за България“ Крум Зарков.

бсп правим консултации вота недоверие внасяме другата седмица

„Няма да правим консултации. Ще внесем ясни мотиви. Ще внесем и нашата алтернатива за друг вид система на здравеопазване. Всеки, който се разпознае в тях, е добре дошъл да ни подкрепи“, подчерта Зарков.

Това е третият вот на недоверие, който левицата инициира срещу кабинета „Борисов 3“.

Според БСП той ще се брои за успешен, ако успее да докаже, че управляващите са неспособни да предложат качествено нов модел на здравеопазване, а вместо това предлагат „да се наливат пари в система, за която всички констатират, че е пробита“.

„Успешен ще бъде вот, в който ясно прозвучи, че има път напред, има друга алтернатива. Математическите изчисления не ни интересуват. Очакваме подкрепа от всеки народен представител, който чува в своя регион, че така повече здравеопазването не може да продължава“, смята Крум Зарков.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?