БСП започва извънпарламентарни консултации за вота на недоверие към правителството в сектор "Здравеопазване".
Днес представители на Левицата ще се срещнат с Националното сдружение на общинските болници. До края на седмицата социалистите планират срещи и с пациентски организации, представители на Лекарския съюз, общопрактикуващи лекари.
В дискусиите ще се обсъди сегашното състояние на здравната система, предложенията на ГЕРБ за здравна реформа и тези на БСП като алтернатива и едва тогава ще се внесе вотът, обясниха социалистите. Това най-вероятно ще стане в понеделник.
Американска делегация отчете напредък на България по пътя към безвизов режим със САЩ
Председателят на парламента Михаела Доцова откри 13-тата пленарна сесия на Процеса на сътрудничество в Югоизточна Европа
Осигуровките на държавните служители ще бъдат обсъдени на заседание на Тристранния съвет
СПЕЦИАЛНО: Схема за фалшиви гръцки шофьорски книжки работи от години в Кюстендилско