Ден на траур във врачанското училище "Христо Ботев". Психолози и социални работници ще работят от днес със съучениците на починалото там 13-годишно момиче.
Очаква се до края на деня да станат ясни и резултатите от аутопсията на детето. То колабира вчера по време на междучасие и въпреки усилията на отзовалите се медици, почина. По случая тече разследване.
В училището няма данни седмокласничката да се е оплаквала от здравословни проблеми или да е боледувала от хронично заболяване.
Жълт код за опасни горещини в 14 области на страната - температури до 37
Обстановката във Венецуела - властите ограничиха достъпа до щата Ла Гуайра