Десетки сигнали за паднали дървета и клони са отработили аварийните екипи в София през изминалата нощ.
Паднали ламарини, счупени витрини, повредени билборди и отлепена дограма на единия от етажите във ВМА допълват картината от снощи.
От Столичната община съветват гражданите да бъдат внимателни и напомнят на строителите да обезопасят оградите и скелетата на обектите си в града.
Екипите на пожарната и на общината остават в готовност да реагират на сигнали. От пожарната съобщават за запалени сухи треви в кв. "Младост".
Тежка катастрофа с трима загинали, сред които две деца: Автомагистрала "Тракия" остава затворена в посока Бургас
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив