Момиченце на година и 11 месеца почина, след падане от 2 и половина метра височина. Трагедията се разиграла в хотел в Приморско, докато бащата на детето е попълвал лични данни на рецепцията, а майката е пазела багажа.
Цветелина Рандева - говорител на ОДМВР - Бургас
"Детето е останало без надзор, спуснало се е към стълба, която е отивала към зоната на хотела и е паднало от височина 2 и половина метра, което е довело до сериозно нараняване. Откарано е своевременно в центъра за спешна медицинска помощ в Приморско, а оттам в бургаската болница, където е настанено за лечение. За съжаление обаче, буквално ден и половина след инцидента, детето е загубило живота си, вероятно вследствие на причинените травми".
Протестиращи в Габрово настояха за повече сигурност и справедливост след побоя от 19 юни
Ниски изкупни цени и високи разходи: Черешопроизводители в Кюстендил с труден сезон
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите