Деца даряват на деца. С тази благородна идея премина благотворителният концерт в православния храм "Св. Параскева", организиран от фондация "Дарби".
За поредна година столични училища се обединиха, за да набират средства за обучението по музика и пеене на деца от Центрове за настаняване от семеен тип. Младежите от социалните домове бяха посрещнати с песни, танци и подаръци, като тази година инициативата събра средства за всички 113 деца от домовете.
Бистра Илиева - управител на фондация "Дарби"
"Празникът е на доброто и то да можем да дарим на децата си тази, това щастие да знаят какво е милосърдие, какво значи благотворителност и това е силата. И това е силата, с техния труд всеки един е отделил частица от себе си, за да може да дари, това е най-прекрасното и това искаме да възпитаме и Дай Боже, Господ да помага на всички семейства и да бъдат благословени."
Тревожна статистика: над 80% от хората с наднормено тегло са застрашени от диабет в Бургас
Прокуратурата в Бургас награди трима ученици, помогнали за залавянето на пиян шофьор
Почина проф. Александър Янчулев – първият демократично избран кмет на София