Малко по малко животът в Хитрино се възстановява. На място са екипи както на пожарната, така и на Националната компания "Железопътна инфраструктура", работници на енергото и на фирмите по възтановяване. Първите хора вече се върнаха и палят печки.
От НКЖИ съобщиха, че първи коловоз на гарата в Хитрино ще бъде пуснат още тази вечер след 20:00 ч. и по него дори ще могат да минават влакове. Иначе хората започнаха постепенно да се връщат по домвовете си. Късно снощи няколко семейства са останали да спят на тяхна отговорност в къщите си.
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг
След ремонт за 2 милиона лева: Път в кърджалийско остава опасен за преминаване
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг