За поредна година Благоевград се включва в инициативата "Да изчистим България заедно”. Тази година за почистване в областния център са определени 21 площи, включващи междублокови пространства, градинки и замърсени терени.
На заявилите участие бяха раздадени помощни материали и ръкавици за почистване. Участниците в кампанията поставят пълните чували до контейнерите с отпадъци в района или на фиксирани сборни места, определени от общинската фирма за чистота, която ги транспортира до местното депо.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите