Социалните служби се грижат за изоставеното бебе, което беше намерено в столичния квартал "Младост". Майката беше разпитана в столичното 7-мо районно управление и освободена.
Детето е в добро общо състояние. По време на разпита майката заявила, че изоставила бебето, защото е с ниски доходи, но след това решила, че отново иска да си го вземе.Въпреки желанието на майката да прибере детето си, то ще остане под грижите на социалните служби, които днес ще вземат решение за съдбата му.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
Две деца загинаха край Мездра, след като млад шофьор изгуби контрол над автомобила си