След подобряване на метеорологичните условия от началото на седмицата започна активна работа на територията на цялата Столична община за отстраняване на появилите се дефекти по булеварди и улици, по които не е ремонтирана настилката, амортизирана е и след обилния снеговалеж и топенето се получиха дефекти. Това каза в ефира на "Денят започва" инж. Васил Начевски, директор на Дирекция "Транспортна инфраструктура".
Не е въпрос на некачествен асфалт, а на амортизирана настилка, няма дефекти на рехабилитирани улици и булеварди, категоричен е той. Инж. Начевски увери, че се работи усилено, за да се отстранят по най - бързия начин дефектите.
При добри метеорологични условия до 2-3 седмици състоянието ще бъде много по-добро, обеща той.
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели
Безводието в страната: Работна среща в Министерския съвет обсъжда проблема
Спряха евакуацията на кораби през Ормуз: Причината е атака срещу плавателен съд в района