Тежка катастрофа е станала снощи след 19:00 часа между карловските села Васил Левски и Ведраре.
Лек автомобил с двама мъже е излязъл извън пътното платно и се е ударил последователно в две крайпътни дървета. От сблъсъка колата е разполовена на две и смачкана до неузнаваемост. По чудо няма загинали.
25-годишният шофьор е с леки наранявания и е настанен в Университетската болница „Свети Георги" в Пловдив. Той има шофьорска книжка от 4 месеца. Спътникът му също не е пострадал сериозно. Двете момчета са от село Соколица. Няма данни за употреба на алкохол. Най-вероятно катастрофата е станала заради шофиране с висока скорост. Причините за произшествието се изясняват. По случая е образувано досъдебно производство.
Стою Стоев: Вместо съдебна реформа управляващите запазиха политическия контрол върху ВСС
Митничари откриха 73 бойни пистолета в камион на „Капитан Андреево“, пътувал за Нидерландия
След земетресенията във Венецуела: Загиналите са поне 235, продължава търсенето на оцелели