Тази вечер бяха връчени годишните награди за телевизионна журналистика "Свети Влас".
Колегите ни Мая Димитрова и Александър Марков получиха призове на Фестивала. Те бяха сред отличените от петчленно жури с председател - проф. Ивайло Знеполски.
Мая Димитрова беше наградена за репортаж за неетичната практика в елитни гимназии да се приемат ученици с нисък успех, а Александър Марков - за поредица репортажи за най-голямото учение на НАТО след края на Втората световна война в Норвегия.
Наградите "Свети Влас" се връчват за девети път, като тази година БНТ участва с няколко номинации.
Магдалена Милтенова: 30% увеличение на винетките няма да реши проблемите с пътищата
Богомил Николов: Агенцията по храните трябва да контролира пазара превантивно
В колата на шофьора, причинил катастрофата край Мездра, пътували още двама души
Патриарх Даниил: Санкциите срещу руския патриарх Кирил не постигат целта си