Британската поп звезда Ед Шийран разкри, че възнамерява да сформира собствена момчешка група, която да обикаля с него по турнета, и прави прослушвания за членовете ѝ, пише в. "Дейли мирър". В интервю за новото издание на сп. "Ролинг стоун" певецът призна, че е написал няколко песни за бъдещата банда.
Докато говореше за хита си "Castle on the Hill", Ед Шийран каза:
"Тя е наистина скромна. Суперпоп, но очевидно достоверна. Ще събера три или четири момчета и ще представя всички песни, като ги взема на турне по стадионите с мен".
"Искам да отида до всеки стадион. Като Джордж Стрейт - той прави турнета по стадионите на всеки четири години и после си почива", добави той.
Каквито и песни да е написал Ед Шийран за проекта си за момчешка група, сред тях най-вероятно има сърцераздирателни парчета, тъй като той наскоро каза, че "най-добрите песни" идват от писането за болката.
"Мисля, че най-добрите песни за всички времена произлизат от болката, но определено пишейки, можеш да се доближиш до тях и когато си щастлив", каза 26-годишният певец.
Преди това британският изпълнител заяви, че е трябвало да намери ново вдъхновение за третия си албум "Divide", тъй като стабилната му връзка с приятелката му Чери Сийборн го е затруднявала при писането на песни за раздяла.
Анджелина Джоли превръща личната си болка в актьорско изпълнение във филма "Мода"
Ватиканът започва първата реставрация на Лоджията на Рафаело от 500 години насам
Вилата на Берлускони на остров Сардиния беше продадена на шейх от Катар
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец