На първи юни Държавната агенция за закрила на детето организира първото по рода си влогърско събитие. В него взеха участие едни от най-известните „ютюбъри“ в България. Сред тях - The Clashers, The Pact, Майко Мила! и Айде БГ. Своеобразният концерт събра повече от хиляда деца и техните родители в зала Асикс Арена.Основната тема на събитието беше безопасният интернет. Агенцията и новите любимци на младите са обединили усилията си с идеята българските деца да бъдат по-защитени в мрежата. На събитието пристъства и българският евродепутат Мария Габриел, която води активна политика в тази насока.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив