За предстоящите избори лидерът на ГЕРБ Бойко Борисов и председателят на Обединените земеделци Петя Ставрева подписаха споразумение за политическо партньорство. То предвижда двете партии да си партнират на местните избори, а на евровота земеделците да подкрепят общата листа на ГЕРБ и СДС.
Петя Ставрева - председател на ПП "Обединени земеделци": От ПП "Обединени земеделци" винаги сме работили за консолидацията на партиите от демократичното пространство. За нас е изключително важно ЕНП да победи в България. Смятаме, че кандидатите на ГЕРБ ще бъдат силен глас в ЕС и ЕП.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата АМ "Струма" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите