Граничните полицаи излизат на протести. Те са организирани от синдикатите и започват поетапно в 11 часа на Станке Лисичково, Стрезимировци и Елхово. В 11.30 са насрочени на граничните пунктове Кулата и Илинден, а в 12 часа са в Дуранкулак и пред районното управление в Сливен.
Протестите са продължение на започналата през месец юли програма, според която на всеки професионален празник на МВР служителите ще изразяват недоволството си. Така синдикатите искат да заявят решителното противопоставяне срещу корупцията, дефицита на социален диалог и незаинтересоваността за състоянието на системата.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив