Български инвеститор проявява интерес за закупуване на терена на фалиралия завод „Полимери” в Девня.
Това заяви в интервю кметът на града Свилен Шитов. Бившето предприятие е разположено върху повече от 1000 дка и в момента се водят преговори между синдика на дружеството и евентуалния купувач. Кметът Шитов изрази надежда, че ще се стигне до сделка и с постъпленията от нея ще бъдат разплатени старите задължения на “Полимери” в размер на почти 1 милион лева към общината.
България срещу Гърция: Плажните цени в Крайморие и Офринио - къде почивката излиза по-евтино?
Шефът на ВиК-Несебър и заместникът му арестувани за подкуп от 7 - 9 хиляди евро