ИЗВЕСТИЯ

Моите новини

ЗАПАЗЕНИ

Иван Гешев: До края на годината българите ще живеят много по-спокойно

bnt avatar logo от Деян Михайлов
A+ A-
Чете се за: 00:32 мин.
У нас

Главният прокурор Иван Гешев е във Варна, където се провежда поредната акция срещу битовата престъпност."Започва организирана дейност на държавата да борба с битовата престъпност", каза пред медиите той.

иван гешев края годината българите живеят спокойно

Има драстичен спад на ало измамите, допълни главният прокурор и каза, че до края на годината българските граждани ще живеят много по-спокойно.

Относно отпадъците от Италия - това няма да продължи, категоричен е Гешев. Или ще спрат да тровят гражданите или ще се срещнат със съда.

Във Варна беше и екоминистърът Емил Димитров.

Ще бъдат затворени вносители на отпадъци, каза министърът на околната среда и водите. Всички отпадъци да се върнат в Италия за сметка на вносителите, допълни Димитров.

Той пожела квота от 50% горене на български отпадъци и после да се приемат чужди.

"Цялата държава са решени да решат проблема", каза главният прокурор Иван Гешев.

Главният прокурор каза,че от Обединените арабски емирства има потвърждение, че Васил Божков е задържан. С него имало още едно лице с фамилия Попов.

Иван Гешев: Около президента няма разследване. При мен постъпи дело, какво трябваше да направя освен да сезирам КС. Аз спазих закона.

Свързани статии:

11 души са задържани при акция срещу битовата престъпност във Варна
11 души са задържани при акция срещу битовата престъпност във Варна
Продължава акцията на прокуратурата и МВР срещу битовата...
Чете се за: 00:13 мин.
Калоян Методиев: Не може да се подслушва президент. Това нещо е недопустимо
Калоян Методиев: Не може да се подслушва президент. Това нещо е недопустимо
Тази седмица от прокуратурата официално заявиха, че прекратяват...
Чете се за: 01:23 мин.

ТОП 24

Най-четени

Водещи новини

Product image
Новини Чуй новините Спорт На живо Аудио: На живо
Абонирай ме за най-важните новини?