22-годишен румънски гражданин се е изгубил в района на Владая. Тече спасителна акция за издирването му. Това съобщиха от Планинската спасителна служба (ПСС) при БЧК.
Младежът е изчезнал към 21.30 часа, но в спасителната служба са получили сигнала в 00.45 часа. Акцията по издирването продължава съвместно с полиция, Столична община и трима спасители от Планинската спасителна служба. Имат готовност да изпратят и още хора.
Младежът е в България по международна програма. Един от отговорниците на групата е забелязал, че 22-годишният румънец не е в стаята си и подал сигнала.
Цената на петрола достигна 70 долара за барел, Тръмп - "ще падне още"
Да покориш връх Мусала в инвалидна количка: Вдъхновяващата история на 18-годишния Крис от Пловдив