Автобус на разградския театър се запали по време на път. Актьорите пътували за Карнобат, където тази вечер трябвало да изнесат представление на хитовата си постановка "Годеж". Инцидентът станал след разклона за село Риш в късния след обяд днес.
Докато пътували, актьорите усетили миризма на нафта, видели и пушек от двигателя. Шофьорът успял да отбие встрани от пътя, но пламъците вече били обхванали автобуса.
Актьорите успели да слязат и никой не пострадал. Докато на мястото дойдат противопожарните екипи, автобусът изгорял напълно. Изгоряло е сценичното оборудване и озвучителната техника. По първоначални данни причината за пожара е техническа неизправност в двигателя. Автобусът е 20-годишен.
Трагедията в хижа "Петрохан": Установени са следи от куршуми в главите на тримата убити
След колективни оставки – децата със спешни хирургични случаи във Варна ще се лекуват в други болници
Адв. Мария Петрова: Предполага се камерите с охранителна цел да са извън обектите и да имат съответните стикери
Прокуратурата разследва изтичането на видеа от процедури по лазерна епилация в Бургас
Президентът Йотова пред ГЕРБ-СДС: Предстоят ни трудни моменти, но целта ни е обща – прозрачни и честни избори
Правната комисия в НС реши: Секциите в страните извън ЕС се ограничават до 20
Трагедията в хижа "Петрохан": Установени са следи от куршуми в главите на тримата убити