Двамата български студенти, които в началото на месец февруари 2020 г. бяха транспортирани от Китай и настанени във Военномедицинска академия, са изписани, съобщиха от ВМА. Резултатите от направените им входящи и изходящи тестове за новия коронавирус са отрицателни.
По време на двуседмичния карантинен период в Катедрата по инфекциозни болести пациентите не са имали оплаквания и не са проявили симптоми на заболяването.
Литийно шествие с мощите на св. Йоан Кръстител тръгна от Созопол и стигна до остров Св. Иван
24-часова национална стачка в Гърция - какво трябва да знаят туристите?