Катастрофа на изхода на Пловдив затрудни продължително време движението по Пещерско шосе днес по обед.
Около 11:30 ч на моста, три километра преди село Оризари, се сбъскаха два автомобила, по първоначални данни заради отнето предимство.
Пострадали са водачите на колите и пътничка. След преглед двама са оставени за наблюдение в болница.
Причините за инцидента се изясняват. Повече от два часа движението по пътя се осъществяваше само в едната лента и се регулираше от полицията.
Шофьорът от катастрофата на АМ "Тракия": Направих всичко възможно да удържа камиона
Полиция и ГДБОП влязоха в район "Приморски" във Варна, седем души са задържани
Момиче на 16 години и момче на 17 години загинаха на място след катастрофа между скутер и лек автомобил между Мездра и с. Боденец