Километрично задръстване се образува тази вечер в района на 20-тия километър от автомагистрала "Тракия", посока София, сигнализираха наши зрители. Стотици пътници, прибиращи се към столицата след поредицата почивни дни, са блокирани в кошмарния трафик, а причината за опашката от превозни средства вероятно е стеснението на пътя във въпросната отсечка. Според информация от пресцентъра на АПИ, движението от км 14+270 до км 20+660 в посока Бургас е ограничено поради ремонтни-възстановителни дейности на виадукти при км 17+440 и км 18+140 и се осъществява двупосочно в платното посока София.
Цените на едро на основни храни, плодове и зеленчуци продължават да се движат надолу
Трагедията на АМ "Тракия" със загиналите деца и бащата на едното от тях продължава да поражда въпроси за причините
Почти 30° тази нощ в Германия: Спряха трамваите в Лайпциг, след като жегата разтопи релсите