Тежък инцидент в София. 15-годишно дете загина, след като беше ударено от лек автомобил на булевард "Цар Борис III".
Сигналът за катастрофата е подаден около 17:20 ч. Момчето е пресичало булеварда в близост до трамвайната спирка "Улица Нишава". В района има пешеходна пътека със светофар.
Временно движението по линиите 4 и 5 беше спряно.
Майката на загиналото момче край Мездра: Той не искаше да минава оттам, но явно някой друг реши съдбата им
Арестуваха началника на ВиК-Несебър и неговия заместник при акция край Слънчев бряг