Кола падна от десет метра височина в изкоп на бул. "Васил Левски" във Варна, където се изгражда едно от новите кръгови кръстовища. Снимки от инцидента бяха публикувани в социалните мрежи. 25-годишният шофьор е карал с превишена скорост и имал малко над 0.5 промила алкохол в кръвта.
Той е с контузии, без сериозни наранявания. Според шофьори обаче мястото не е обезопасено и няма достатъчно знаци, което е предпоставка за още инциденти.
„Любител на екстремното шофиране“: 21-годишният, убил двама тийнейджъри край Мездра, остава в ареста
Кадър с шофьора на камиона минути преди катастрофата на АМ "Тракия" повдига нови въпроси за трагедията
Отново мазут по плажовете: Какво се излива в Черно море - анализ на пробите